„Aš tai galiu jums paaiškinti visiems, bet pademonstruoti tai bus kur kas lengviau”

Mechaninių chaosų meistrai užsiima sprogmenimis, visokiais dalykėliais, eliksyrais ir įvairių prietaisų montavimais. Jie gali kontroliuoti vietovę pastatydami bokštelius, remti sąjungininkus alcheminiais ginklais, retinti priešų gretas minų, bombų ir granatų pagalba.

Kaip ir elementalistai, inžinieriai gali naudoti tik vieną komplektą ginklų, bet jie tą komplektą papildo specialiais pagalbiniais ir gydomaisiais komplektais. Tokia apranga inžinierių aprūpina specialiais ginklais ir kuprinėmis, užpildytomis pilnu komplektu visokiu sugebėjimų, kurie pakeičia jų einamų ginklų sugebėjimus.

Ginklų rinkiniai – tai pagalbiniai įgūdžiai, kai jie aktyvuojami, inžinierius gauna vis naujus ginklus. Pavyzdžiui, liepsnosvaidį sudaro AoE-ginklas, veikiantis trumpu nuotoliu, kuriuo inžinierius gali paspraginti priešą. Liepsnosvaidis turi tokį įgūdį, kaip Immolite (Aukojimo ugnis), darantį žalą artimiausiam priešui, Air Blast (Oro sprogimas) apsaugo nuo puolimų, kurie daromi per atstumą ir Backdraft (Atbulinė trauka), traukia priešus atgal į šio galingo ginklo žalos darymo zoną.

Komplektas-kuprinė – panaudojimo metu šie specialūs įgūdžiai sukuria kuprinę, kuri pakeičia einamą ginklą į labiau specializuotą. Kaip pavyzdys, bombų komplektas sudaro kuprinę, kuri leidžia panaudoti įvairių efektų bombas, dūmus, smegenų sukrėtimą ir ugnį.

Bokšteliai – inžinierius gali pastatyti bokštelius — nejudančių konstrukcijų sąjungininkus, kurių pagalba galima apginti ir kontroliuoti aplinką. Kai bokštelis įrengtas, įgūdžių juostos langelyje, kur buvo bokštelio įgūdis, jis pasikeičia sustiprintu užtaisu. Pavyzdžiui, inžinierius gali įrengti Thumper Turret,  darantį AoE-pažeidimus, po to aktyvuoti pastiprintą užtaisą dėl galingo puolimo, kertantį artimiausius priešus iš kojų. Inžinieriai gali sąveikauti su pastatytais bokšteliais, išardydami juos ir perkeldami kitur. Šis veiksmas pašalina bokštelį, galimybę naudoti sustiprintą užtaisą ir tuo metu perkrauna įgūdį, prieš tai, kol jis bus vėl pastatytas. Vienu metu gali būti pastatytas tik vieno tipo bokštelis.

Instrumentų diržas — inžinieriaus diržas su instrumentais, tai specialiu priedų rinkinys virš ginklo įgūdžių valdymo panelės. Jis padidina efektyvumą bei funkcionalumą paramoje ir gydomuosiuose inžinieriaus įgūdžiuose. Diržas su instrumentais gali pridėti bokšteliams susinaikinimo sugebėjimą arba priedą – detonaciją visoms minoms. Poroje su granatų komplektu, diržas su instrumentais leidžia naudoti granatas su įgūdžiu ugnies siena (barrage). Naudojant su gydomuoju komplektu, atsiranda įgūdis leidžiantis jums pasigydyti pačiam.

Sugebėjimai

[jwplayer playlistid=”1652″]

Mechanika

Ginklai:
Pagrindinė ranka: pistoletas.
Kita ranka: pistoletas, skydas.
Abejose rankose: šautuvas.

Komplektai-kuprinė:
– Instrumentų komplektas;
– Granatų komplektas;
– Bombų komplektas;
– Minų komplektas;
– Gydomasis komplektas.

Bokšteliai:
– Ginklų bokštelis;
– Sunkusis Bokštelis;
– Tinklinis bokštelis;
– Ugnies bokštelis;
– Gydomasis bokštelis.

Vaizdai