Sargas

„Aš apginsiu tave! Tegul praeina pirmiau pro MANE!”

Sargas – ištikimas kareivis, prišaukiantis galingus geradarius, kad nukenksmintų priešą ir apgintų sąjungininkus. Jis toks galingas su visais kartu, kaip ir jo dvirankis kūjis, tikrasis sargas – taktikos meistras, žinantis, kada paaukoti save kaip gynybą ir leisti savo pasekėjams pasiekti pergalę.

Kiekvienas sargas turi pasyvius įgūdžius, bet jis gali atsisakyti jų, perduodamas savo jėgas sąjungininkams. Ši savybė sargą paverčia nuostabiu palaikymo kariu, nepriklausomai nuo to  – ar jie eina į puolimą ar saugoja jūsų grupės vėliavą.

Sargai tu tris geradarius, kurie padeda jiems mūšiuose. Pasirinkus Teisingumą (Justice), sargas degina priešininką savo puolimais. Pasirinkus Vyriškumą (Courage), sargas gali atremti netgi patį stipriausią smūgį. Pasirinkus Ryžtingumą (Resolve), sargas pasyviai regeneruoja gyvybę, kas leidžia jam išlikti gyvu visose beviltiškose situacijose.

Sargas taip pat turi ir specialius įgūdžius:
Spirit Weapons (Vaiduokliškas ginklas) – Sargas gali išsišaukti vaiduoklišką ginklą, kuris kovos jo pusėje kažkokį laiką. Vaiduokliškas ginklas negali būti užpultas priešų,  ir jūs jam galite duoti komandą suduoti priešui stiprų smūgį prieš tai, kol jis išnyks. Pavyzdžiui, galima išsišaukti Gudrybės plaktuką (Hammer of Wisdom), kuris kovos sargo pusėje, o po to duoti jam komandą iškirsti priešą iš kojų, ir po to jis pradings.

Symbols (Simboliai) – Sargas gali iškviesti simbolius ant žemės, kurie darys žalą priešininkui arba padės sąjungininkams. Simboliai egzistuoja kelias minutes, o po to išnyksta. Pavyzdžiui, Tikėjimo simbolis (Symbol of Faith) – Puolimas plaktuku palieka ant žemės simbolį ir duoda premiją Boon (Palaima) sąjungininkams.

Wards (Apsaugantys užkeikimai) — apsaugantys užkeikimai, tai sritis, kurios negali pereiti priešininkai, o sąjungininkai gali laisvai vaikščioti. pavyzdžiui, sargas su lazda gali sukurti Apsaugos Liniją (Line of Warding) priešais save, kuri neleis priešininkui priartėti prie sąjungininkų, esančių už sargo.

Aegis (Apsauga) — Sargai – asai apsaugos naudojime, palaiminti blokuoti kitą puolimą. Ši dovana leidžiama tik Sargams panaudojus geradarystę drąsą (Courage).

Sugebėjimai

[jwplayer config=”Custom Player” playlistid=”1285″]

Mechanika

Ginklai
Sargas gali naudoti kaip artimos kovos ginklus, taip ir magiškus ginklus:
Pagrindinė ranka: vėzdas, skeptras, kardas.
Kita ranka: akcentas (focus), skydas, fakelas.
Abejose rankose: dvirankis kardas, kūjis, lazda.

Geradariai
Sargai turi tris ypatingus geradarystės sugebėjimus: Teisingumo (Justice), Vyriškumo (Courage) ir Ryžtingumo (Resolve), kurie mūšyje duoda jiems pasyvias premijas. Jie gali aktyvuoti geradarius, panaudodami jų galingas jėgas sąjungininkams sustiprinti, bet tuo tarpu prarasdami pasyvų efektą, kol persikraus aktyvuotas geradaris. Sargo geradariai:

Teisingumas (Justice).
Kas penktas puolimas padega priešą. Aktyvuokite šį įgūdį, kad kiti sąjungininkų puolimai turėtų deginimo efektą (šio geradario persikrovimo laikas – 30 sekundžių).

Drąsa (Courage).
kas 30 sekundžių jūs gaunate apsaugą (Aegis), kuri blokuos sekantį priešininko puolimą. Aktyvuokite šį įgūdį, kad uždėtumėte apsaugą artimiausiems sąjungininkams (šio geradario persikrovimo laikas – 120 sekundžių).

Ryžtingumas (Resolve).
Jūsų gyvybės regeneruojasi. Aktyvuokite šį įgūdį, kad panaikintumėte būseną ir uždėtumėte regeneracijos būseną visiems arčiausiai esantiems sąjungininkams (šio geradario persikrovimo laikas – 120 sekundžių).

Vaizdai