Sveiki visi Tyrijos Herojai .

Praeitame savaitgalyje mes įdėjome mini atnaujinimą Lost Shores, kuriame buvo pateiktas jums naujas 80 lygio žemėlapis, naujas PvP žemėlapis, daugiau kaip 400 naujų daiktų ir apdovanojimų, o taip pat The Fractals of the Mists — nesibaigiantys požemiai, kurie pasididina savo sudėtingumą kaip juos jūs įveikiate.

Mes esame patenkinti šiuo atnaujinimu, ir sprendžiant iš jūsų reakcijos, kurią mes matėme — daugumas iš jūsų taip pat. Žaidėjai naujuose požemiuose praleido jau nemažai laiko, o jų reakcija į juos buvo fenomenali. O taip pat daugumai žaidėjų patiko naujas būdas atidengiant naują žemėlapį — Southsun Cove, ypač atidengimo jausmas ir dalyvavimas žemės užkariavimuose.

Tačiau mes žinome, kad yra toki įvykių aspektai, kurie galėjo veikti ir geriau, negu jie dirbo įvykių metu, ir dėka jūsų atsiliepimų mes dirbsime tam kad pagerinti tokio tipo žaidimo turiniui. Čia, ArenaNet kompanijoje, mes visada bandome peržengti užbrėžtas ribas, kaip kuriame nauja pasaulį , ir mes dėkoje jums už jūsų kantrybę ir bendradarbiavimą, tuo metu kaip jūs atrakinėjate naujas vietoves. Mes matome atsiliepimus, kuriuose žmonės kalba, kad jiems patinka toks būdas įvedant naują žaidimo turinį, bet metodus, kuriais tai yra daroma, reikia tobulinti. Žinoma tokius komentarus mes užfiksavome, taip kaip mūsų tikslas yra visada pateikti jums žaidimo turinius aukščiausios kokybės.

Mes norime pasakyti „didelį ačiū“ visiems žaidėjams, kurie dalyvavo Lost Shores įvykiuose. Mums tikrai patiko žaisti su jumis visais ir mes labai daug sužinojome apie platų turinio spektrą, kurį mes jums pateikėme. Priimkite mūsų nuoširdžią padėką už visus jūsų atsiliepimus ir už tai, kad esate kuriamo Guild Wars 2 pasaulio dalis.

Taip pat norime pasinaudoti galimybe ir pakalbėti apie tai, ką mes artimiausiu metu įdėsime į žaidimą. Taip sakant naujienos prieš Padėkos Dieną. Po švenčių mes planuojame kelias klausimų ir atsakymų konferencijas, kurios bus transliuojamos gyvai, ten jūs galėsite pateikti savo klausimus ir sužinoti kaip mes statome Tyrijos pasaulį.

Štai bendras vaizdas apie tai, ties kuom mes dirbsime artimiausius mėnesius.

  • Visų požemių rekonstrukcija (visuose rėžimuose) — balansavimas ir kapitalinis pakeitimas.
  • Naujų Fractal of the Mists požemių pridėjimas.
  • Naujų būtybių pridėjimas, lygio suvienodinimo sistemos tobulinimas, o taip pat ir visų įvykiu tobulinimas visoje Tyrijoje.
  • Taisymas ir tobulinimas viso žaidimo turinio ir progreso modernizavimas žaidime Guild Wars 2.
  • Naujo turinio pridėjimas žemėlapyje Southsun Cove.
  • Naujo gildijos turinio pridėjimas, o taip pat bus naujos funkcijos gildijos vystymuisi.
  • Tobulinimas turnyrinio PvP kaip E-sport, kaip aprašyta čia:  https://guildwars2.lt/strukturinis-pvp-aisbergas/
  • Visiškai naujo turinio pridėjimas į World vs. World, o taip pat pridėjimas naujų apdovanojimų už progresą.
  • Tesime naujos istorijos kūrimą ir jos pajungimą į Guild Wars 2.

Ką gi, galiu pasakyti nuo visų ArenaNet darbuotojų — mes tikime, kad jūs nuostabiai praleidote laika išeiginėmis dienomis ir įtikimies pamatyti jus ir pasikalbėti su jumis kitą savaitę!

-Chris Whiteside, dizainas-studijos direktorius