Charakterio kūrimas, pasaulis prieš pasaulį, tyrinėjimas, kraftinimas, epinės bosų kovos, požemiai ir daugybe kitų dalyku, tik vardint ir vardint. Ir taip pat buvo atliktas kruopštus testavimas praeitos savaites uždaros betos įvykyje. Tyrios pasaulis buvo perpildytas tūkstančių testuotojų, ir mūsų kolegos skyrė tam  įvykiui viršvalandžius, kad pateiktu jums daugybę šio savaitgalio linksmybių.

Dabar, kai jau savaitė artėja prie pabaigos, mes pateiksime praeitos savaitės įvykiu nuorodų santrauką.

Massively aprašė savo kiekvieną sustojimą Beta savaitgalyje. Rašytojai nuožulniai kalbėjo apie kiekvieną šio žaidimo aspektą: Charakterio kūrimą, Pasaulis prieš pasaulį, šlovę, bei bendrą patirtį. Jie taip pat pasidalino detaliais atsakymais į skaitytojų užduotus klausymus, ir Jef Reahard rašė apie savo patirtį, kaip kažkas visiškai naujo Tyrijos pasaulyje.

MMORPG.com taip pat su didžiuliu entuziazmu stebėjo „Divinity‘s Reach“ grožį, pasinėrė į konkurencingas PvP kovas, ir taip pat atskleidė kai kuriuos bruožus bei patirtis. Jie taip pat akcentavo kai kuriuos nedidelius dalykus, kurie taip pat padėjo GW2 tapti puikiu kūriniu, bei pasidalino momentais iš žaidimo eigos (gameplay).

„Dabar beta savaitgalis jau baigės, ir negaliu sulaukti kada vėl galėsiu pažaisti“ teigė Rock Paper Shotgun‘s Richard Cobbett. Jis taip pat turėjo dar daug ką pridurti apie nuodugnią peržiūrą per savaitgalio linksmybes. Heinrich Lenhardt iš „VentureBeat“ pasidalino tais pojūčiais, teigdamas, kad jis tik nedidelę dalį spėjo apžvelgti per šio savaitgalio beta žaidimą.

Kotaku apžvelginėjo klausymus apie Guild Wars 2 iš savo skaitytojų ir praleido savaitgalį įsitikindamas, kad jie visi būtų atsakyti su tekstine ar video medžiaga.

Žaidėjai taip pat smarkiai atakavo PvP žaidimą per beta savaitgalį, bet priėjo prie daugybės, nekrintančių į akį žaidimo sistemų įvertinimų, įskaitant personažų ginklus ir įgūdžius. „Kaip iš pirmo žvilgsnio atrodančiai paprastai sistemai iš tiesų viskas yra kur kas giliau nei kai kurių kitų šio žanro pavadinimų, kuri yra daug žadanti žaidėjams, kurie tikrai nori, jog jų personažas būtų unikalus.

Gamebreaker TV apžvelgė visa Guild Wars 2 apimtį, nuo smulkiausių detalių iki pilno turo po „Eternal Battlegrounds“. Prakalbus apie „Eternal Battlegrounds“, GBTV taip pat turi video apie žaidimo eigą iš šiurpulius keliančių golemų kovų.

„Total Biscuit“ nepaliaujamai kepė video medžiagas iš savaitgalio betos testo apie: tyrinėjimo režimus, požemius, efektyvias kovas, „charrzookas“, bei susidariusį bendra įspūdį.

Ir pabaigai , G4TV padarė betos Q&A atsakyti į klausymą „Kodėl jūs turėtumėt žaisti Guild wars 2?“

Štai jūs ir turite kai kuriuos šios savaites Betą apžvalgos aspektus. Mes dėkojame visiems savo spaudos partneriams už jų darbą, bei taip pat labai dėkojame visai beta testavimo komandai, už jų sugaištą laika Tyrios žemėse per praeitą savaitgalį!

Vertimo autorius: Orifejus