Paskutiniame beta-savaitgalyje (liepos 20-22 d.) pirmą kartą bus galima pasirinkti Asura ir Silvari. Žaidėjai galės kurti savo personažą iš penkių Tyrijos rasių — Žmogaus, Norn‘o, Charr‘o, Asuros ir Silvari, ir pradėti žaisti Guild Wars 2 penkiose, visiškai skirtingose pradinėse vietovėse.

Žaidžiantiems už Asuros rasę istorija prasidės Metriko provincijoje (Metrica Province) — šviesiose, egzotiškose džiunglėse, kuriose bus pilna aukštų technologijų laboratorijų, keistų golemų ir konkuruojančių išprotėjusių mokslininkų komandų. Čia pat yra masyvus monolitas – Asuros sostinė Rata Sum, knibždanti visokiausių aukštų technologijų. Iš pirmo žvilgsnio šie miniatiūriniai genijai gali pasirodyti meiliais, tačiau negalima neįvertinti Asuros…

Žaidėjai, kurie žais už Silvari rasę – pradės Grove vietovėje, šviečiančiame gyvame pasaulyje, egzistuojančiame po Blyškiuoju Medžiu, o kiekvieno šios rasės atstovo „materija“ yra augalas-humanoidas. Silvari – tai paslaptinga tyrinėtojų rasė, turinti riterišką supratimą apie garbę, pilna nepasotinamo smalsumo ir sudaryta iš kolektyvinio sapno (Dream).

Jeigu jūs dalyvavote praeitame beta savaitgalyje, tai jau jūs žinote, kad kiekviena rasė turi savo regionus, miestus ir asmenines istorijas. Bet visų svarbiausia yra tai, kad kiekviena Guild Wars 2 rasė turi savo asmenybę. Ir Asura, ir Silvarai labai puikiai tai iliustruoja.

Šiame paskutiniame teste mes nekantriai laukiame, kad žaidėjai išmėgins mistinę augaliją, arba sustabdys išsprūdusius  alcheminius eksperimentus Metrik provincijoje. Jeigu jūs norite papulti į paskutinį beta-savaitgalį, nusipirkite išankstinę žaidimo kopiją.

Pasimatysime žaidime liepos 20-22 dienomis!