Jau greitai, laukti laiko liko visiškai nedaug – antras beta-savaitgalis prasidės jau šį penktadienį! Per šias tris dienas žaidėjai galės išmėginti masę naujo kontento!

Jus galėsite tęsti žaidimą su senuoju personažu!

Arba susikurti naują — žmogų, norn‘ą arba charr‘ą, ir pradėti naują istoriją. Taip kaip žaidėjai galėjo išsisaugoti savo pasiekimus, kuriuos pasiekė praėjusiame beta-savaitgalyje, galės išbandyti aukštesniems lygiams prieinamą kontentą.

Įeikite į katakombas (tyrinėjimo rėžimas)

Jums reikalingi maksimalūs iššūkiai? Pabandykite tyrinėjimo rėžimą, Askalono Katakombos – ambicingoms 35 lygio žaidėjų grupėms. Sudėtingą tyrinėjimo rėžimą Katakombas galima įveikti trim skirtingais būdais, kurie turi savo pavojus ir atlygį. Įeikite, jeigu išdrįsite!

Aplankykite Gendarran Fields

Mes pristatome tyrinėjimas naują žemėlapį. Žemėlapis skirtas 25-35 lygio žaidėjams prie pat Lion’s Arch. Gendarran Fields – nuostabūs vaizdai pagrindas – medžiai ir kalnai. Šios vietos užpildytos laukiniais žvėrimis ir banditų gaujomis.

Aplankykite slaptą, mistinę kalvę (Mystic Forge)

Mažiausiai keliantis pavojų naujas dalykas tai Mistinės kalvės atsiradimas Lion’s Arch. Šioje keistoje kalvėje yra įkalintas džinas Zommoros, jis tolimos Elonos. Jeigu jūs padėsite į kalvę turtą (pavyzdžiui nereikalingus daiktus ar ginklus), už jas gausite dovaną. Jūs turite nereikalingus du pistoletus? Meskite juos į mitinę kalvę ir pažiūrėkite, ką Zommoros duos jums už tai!

Išplėstas pasaulis prieš pasaulį (WvW) rėžimas!

Vėl Rūke išgirsime mūšio garsus, taip kaip šį savaitgalį mes vėl atidarome rėžimą pasaulis prieš pasaulį. Kaip visąlaik didelės žaidėjų grupės kovos keturiuose dideliuose žemėlapiuose dėl valdžiuos visame Rūko žemėlapyje, bet šiam kartui mes pridėjome keletą įdomių dalykėlių.

Dabar žaidėjai galės savo kovas pernešti po žeme, į naujus „mini požemius“ tiesiai po centriniu žemėlapiu. Šis naujas požemis yra pilnas paslapčių ir spąstų, kuriuos galima panaudoti prieš priešus. Be to , šiame požemyje yra kažkas panašaus, tokio kaip Tamsus Kambarys (Dark Room), kurį galės pamatyti žaidėjai (arba ne).

Be to dinaminiuose įvykiuose mes pridėjome užduotis įgūdžiams įgyti, ir netgi šokinėjamo „puzlę“ WvW žemėlapyje. Kodėl šie elementai pridėti WvW rėžime? „Mes norime padaryti perėjima iš PvE pasaulio į WvW pasaulį lengvu ir tikrovišku žaidėjams“, pasisakė kūrėjas Metas Viteris. „Mes visados norėjome pridėti didžiulį kontentą WvW žemėlapiuose, tokį kontentą kad žaidėjams visados atsirastų ką veikti“.

Nauji automatizuoti PvP turnyrai

Šioje beta versijoje mes jums pristatome Automatizuotus PvP turnyrus. Juose dalyvauti gali 8 komandos po penkis žaidėjus. Komandos kurios pereis tris etapus, bus apdovanoti turnyrinėmis skryniomis su vertingais daiktais.

Be šito, visiškai buvo atnaujintas apdovanojimas PvP režimuose, apdovanojimai dabar turės dvi atlygio formas – Šlovė ir Rangas. Paprasčiau kalbant – Šlovė, tai valiuta, kurią žaidėjai gali panaudoti, tam kad atrakinti skrynias, pilnas vertingų daiktų, o Rangas – tai lygis jūsų pasiekimų PvP rėžime. Jūs taip pat gausite vertingas skrynias, kaip pasieksite sekantį Rango lygį.

Mūšissmūgio pojūtis

Mūšis žaidime Guild Wars 2 buvo labai atnaujintas ir papildytas. Mes labai dažnai tobuliname mūšio pojūčius – tobuliname garsus, taimingą, kameros judesius, kad pagerinti tai, ką dizaineris Džonas Piteris vadina „smūgio pojūtis“.

Pagerinta perpildyto serverių sistema

Mes išanalizavome labai daug duomenų, kuriuos gavome iš žaidėjų apie perpildytus serverius ir mes padarėme naujas menių išvaizdas grupėms, kurios jums praneš, apie tai jeigu jūsų draugas atsidurs kitame serveryje dėl perpildymo. Mes taip pat padarėme galimybe persikelti grupėms į tuso serverius, kur randasi pagrindinis grupės žmogus, be šito, mes padarėme žaidėjams palengvinimą, būdą serverį pakeisti ar jame pasilikti, judant grupėms tarp lokacijų.

Pagerintas pokalbių kanalas

Pokalbių kanalai stipriai patobulinti. Mes pridėjome jūsų reikalaujamus kanalų „burbulus“, ir taip pat lokacijų kanalus ir atnaujinome lokalaus kanalo funkcijas, kas padarė bendravimą tarp žaidėjų daug paprastesniu.

Nauja galimybė klavišų „pririšimas“

Tai, ko jūs labiausiai prašėte. Mes pateiksime naują klavišų pririšimo sistemą, kuri leis taip pat naudoti ir klavišų modifikacijas.

Pagerintas „interfeiso“ valdymas

MMO žaidėjai labai priekabūs kiekvienai smulkmenai išvaizdoje, ir mūsų pateiktas žaidėjo „interfeisas“ nebuvo išimtis. Mes išklausėme jūsų atsiliepimus ir patobulinome vartotojo išvaizdą, tam kad ji taptų dar paprastesne naudojime. Mūsų pateiktas žemėlapis apačioje dešiniajame kampe buvo apvalus. O dabar jis tapo kvadratinis, jo dydį labai lengva keisti, norit išgauti geresnę žaidėjo navigaciją.

Menininkė Viki Eberts pasakoja: „Nedideli pakeitimai, toki, kaip pavyzdžiui, žemėlapio dydžio keitimas , arba energijos juosta padaryta išlenkta ir patalpinta aplinkui gyvybės apskritimą, iš pirmo žvilgsnio atrodo kad toks įnašas yra nesvarbus, bet po keliu valandų, praleistų žaidime, jūs tikrai pradedate vertintį savo patogią vartotojo išvaizdą (interfeisą)“.

Pakopos įgūdžiams (Tiers for Skills)

Mes padalinome elitinius ir palaikomuosius įgūdžius kiekvienai profesijai į tris tipus, arba kitaip pakopas. Kaip jūs išleisite pakankamai taškų pirmojo lygio pakopai, jums atsirakins antra pakopa. Kodėl mes pakeitėme prieš tai esamą sistemą, kuri leido iškarto pasirinkti įgūdžius iš visų lygių?

„Pakopų sistema žaidėjams duoda progreso ir pasiekimų jausmą“, pasakė dizaineris Erika Flanumas. „Ši sistema pastūmės žaidėją eksperimentuoti su skirtingais įgūdžiais, o be to jie matys,kaip jų jėgos didėja, ir tai padės išvengti panikos jausmo naujiems žaidėjams pamačius visų lygių įgūdžius iškarto“.

„O taip pat,“ pridėjo Flanumas, „pakopų sistema lengviau didinasi ir plečiasi. Šios sistemos dėka mes galėsime lengvai pridėti įgūdžius ir ateityje“

Pasikeitė savininkas Brangakmenių parduotuvės Lion’s Arch į Black Lion Trading Company oficialiai perėmė visą valdymą Brangakmenių parduotuvėse, valiutų keityklose ir prekybos postuose. Pats pirmas darbas buvo mums naujo savininko brangakmenių parduotuvės peržiūra.

Rezultatas, lengviau naudotis nauja parduotuve, joje padidėjo asortimentas, nuo dekoratyvinių daiktų, kažkas panašaus į dažus ir kostiumus, iki keistų daiktų, kažkas panašaus į Linksmybių dėžutė (Box o’ Fun), kurios pagalba įšaukiama skrynia, kuri užnuodija žaidėjus skirtingais išprotėjusias efektais, kuris tik prisilies prie jos. Kiekvienas žaidėjas beta savaitgalio metu gaus 500 akmenukų nemokamai, taip kad nusipirkite ką nors…

Ir pabaigai

Neįmanoma aprašyti visko naujo, kas laukia jūsų beta-savaitgalio metu, čia aprašyta tik maža dalelė to, ką jūs pamatysite, kai prisijungsite į žaidimą.

Pasimatysime penktadienį žaidime!