Š.m. Sausio 12 dieną, portale nevermetpress.com buvo paskelbtas interviu su Angel Leigh McCoy —ArenaNet scenariste ir žaidimo dizainere. Interviu sudaro bendri klausimai “Ką reiškia jums jūsų darbas?“ arba „Kokius patarimus galite duoti tiems kas, kurie savo ateitį nori surišti su žaidimų industrija?“. Nežiūrint į tai, interviu metu buvo ir įdomus klausimas, kuris tiesiogiai liečia Guild Wars 2, būtent — kas girdėti apie žaidimo išleidimo datą?

Nežinau, kuo vadovaujasi naujienų puslapių vertėjai, bet naujienose buvo minima apie atviro beta testo planavimą, kaip pavyzdys “greitu laiku laukite atviros beta testo pradžios“. Na o pats prabangiausias atsakymas, mano nuomone, tapo štai šitas… sakykim, labai lengvas vertimas:

„Prasidėjo Atviro Beta testo planavimas. Mes visi laukiame naujo etapo, o pats žaidimas jau išleidimo stadijoje“, – pasakojo Angel Leigh McCoy.„

Tam, kad patvirtinti tikrumą, siūlau susipažinti su originalia fraze:

Klausimas: And… when is the game going to be released?

Atsakymas: That last question is the big one, eh? And, I cannot answer it because I don’t know the answer. What I can tell you is that we’re currently in Closed Beta and planning has begun for an Open Beta. It’s all extremely exciting, and the game is coming along smashingly. It really is like magic when it all starts coming together and you see what an enormous accomplishment you’ve contributed to.

Maksimaliai tikslus vertimas:

Klausimas: Ir kada gi bus išleistas žaidimas?

Atsakymas: Paskutinis klausimas, turbūt, labai svarbus, taip? Ir aš negaliu į jį neatsakyti todėl, kad aš nežinau atsakymo. Aš galiu pasakyti jums tik tai, kad šiuo momentu mes esame Uždaro beta testavimo stadijoje ir pradedame planuoti Atviro beta testavimą. Visa tai nepaprastai įdomu, žaidimas tiesiog nuostabus. Tai panašu i stebuklą, kai pradedame surinkinėti viską į vieną visumą, prie kurios didelių pasiekimų pridėjai ir tu savo ranką.

Kaip matote, nei vieno žodžio apie išleidimo datą ir jokių žodžių apie datą dėl atviro beta testavimo šitoje citatoje nėra. Taip, ArenaNet pardėjo planuoti ABT, bet planavimas gali trukti ir mėnesį, ir visus metus (melskime kad truks mėnesį 🙂 )