ArenaNet su džiaugsmu anonsuoja mūsų pirmąjį relizą, sukoncentruotą išskirtinai į vidinius žaidimo ypatumus. Techninis patčas, kuris įeis į  Guild Wars 2 balandžio 15 dieną!

e6d9ffp-april2014-Cheering

Į relizą, iš esmės sukoncentruotą į žaidimo sistemas, įeis platus įvairių ypatumų diapazonas – viskas, pradedant naujomis sistemomis, kurios pakeis ir pagerins jūsų patirtį žaidime Guild Wars 2, iki atnaujinimų, pagerinančių žaidimo kokybę, ir iki balanso atnaujinimų, kurie pagerins egzistuojančias žaidimo sistemas.

Mes daug ką esame suplanavę šiam atnaujinimui. Per daug, kad galėtume papasakoti apie viską viename straipsnyje arba video. Pradedant šia diena ir iki balandžio 15 d. relizo, mes anonsuosime ir aptarsime kiekvieną svarbų ypatumą, esantį balandžio atnaujinime.

Pradžiai mes norėtume papasakoti jums apie treitų sistemos atnaujinimą, į kurią įeina 40 naujų treitų ir horizontali progresijos sistema! Rytoj mes taip pat aptarsime šiuos pokyčius ir kai kuriuos kitus ypatumus mūsų strimo metu, vidurdienį, Ramiojo Vandenyno laiku (22:00 Lietuvos laiku), taigi, prisijunkite! Ir kasdien apsilankykite oficialioje Guild Wars 2 svetainėje (taip pat ir mūsiškėje dėl vertimų 😉 ) dėl kvapą gniaužiančių mūsų naujų ypatumų anonsų.