Sveiki visi! Aš esu Tyler Bearce, vienas iš Guild Wars 2 žaidimo dizainerių. Ačiū visiems už dalyvavimą  Temple of the Silent Storm, kur mokami PvP turnyrai buvo laikinai pakeisti iš turnyrų su 8 komandomis ir trijų raundų, į dvi komandas ir vieną raundą. Kol kas atsiliepimai apie šį turnyrą buvo labai teigiami!

Dėka jūsų atsiliepimų, mes nutarėme palikti šį režimą. Kiekvienos savaitės pradžioje mes išrinksime naują žemėlapį, kuris bus tokio tipo mokamame turnyre. Nemokamų turnyrų formatas nepasikeis. Sekantis žemėlapis bus “The Battle of Kyhlo.”

a8e2eBattle-for-Kyhlo-2

Daugumas žaidėjų pastebėjo, kad nors jiems ir patinka naujas turnyro formatas, jie labiau norėtų pamatyti kovų organizavimo sistemą. Taip kad mes labai norime jums pranešti, kad mes pradėjome testuoti naują reitingų ir kovų organizavimo sistemas. Šiuo metu žaidėjai yra įvertinami remiantis jų rezultatais, o komandos susikauna remiantis šiais įvertinimais. Tačiau ši sistema dar tik testuojama ir reguliuojama. Apie tai mes jums papasakosime sekančiuose naujienose.

Ačiū jums už palaikymą, pasimatysime žaidime!