Akivaizdu, klausimai apie sekantį beta-savaitgalį atakuoja ArenaNet kompaniją.

Mes žinome, kad visi nekantriai laukiate sekančio beta-savaitgalio. Mūsų visa bendruomenė padarė labai didelį darbą beta savaitgalyje ir stres-teste, palikdama masę atsiliepimų. Mūsų beta-testavimo tikslas yra tam, kam jis ištikrųjų ir skirtas: surasti klaidas, jas pataisyti ir pateikti tokį kokybišką žaidimą, kokį galima pateikti prieš išleidžiant jį.

Su tokiu tikslu, mūsų komanda dirba po devintu prakaitu, kad apdirbtų problemas, aprašytas jūsų atsiliepimuose, ir ruošia Guild Wars 2 kitam beta-testavimui. Kai jie užbaigs, jie bus pasiruošę vėl jus įleisti į Tyrijos pasaulį, ir tai bus sekantis testavimo etapas.

Mes bandome prisilaikyti kas mėnesinio grafiko tiek, kiek leidžia jūsų atsiliepimai ir gamybos procesas, todėl tarp beta-testavimų gali praeiti nevienodas laiko tarpas, gali būti šiek tiek didesnis arba šiek tiek mažesnis, priklausomai nuo darbų eigos. Mes pateiksime jums informaciją apie sekančius beta-testus ir stres-testus kaip tik galėsime, ir mes dėkojame visiems už tai, kad jūs atliekate tokią svarbią užduotį gerinant Guild Wars 2 žaidimą.