Pirmoji pirkimo banga nusinešė visus virtualių parduotuvių pateiktus šio žaidimo kiekius.  Žinoma tai ne pabaiga, GameCard.lt pasistengė ir pasipildė kiekius sandėlyje ir maloniai laukia jūsų dėmesio. Pirmieji kurie pirko iš GameCard.lt su pateiktu nuolaidos kodu – gavo raktus šiandiena ir po sėkmingos registracijos laukia artėjančio Beta-Savaitgalio, kuris jau ne už kalnų. Balandžio 20-23 dienomis yra planuojamas naujas Beta-įvykis. Taip, jūs dar tikrai suspėsite įsigyti leidimą jame dalyvauti, užsisakę vieną iš šių versijų:

 

Digital Standard Edition – 162 lt (Naudojant nuolaidos kodą „DuokmanGW2SE“)

Digital Deluxe Edition – 194 Lt (naudokite nuolaidos kodą „DuokmanGW2DD“)

Kaip užsisakyti – visa informacija su video medžiaga

Atsiskaitymo būdai – visi atsikaitymo būdai

Dėmesio!!! Neapmokėti užsakymai panaikinami po 3 dienų nuo užsakymo datos. Prekėms galioja visi „pre-purchase“ papildomi bonusai kaip nurodyta žemiau.

DĖMESIO!!! Žaidimo raktus gausite balandžio 18-19 dienomis, ir tai tikrai nesutrukdys suspėti į artėjantį betą savaitgalį. Oficiali žaidimo išleidimo data dar nėra paskelbta. Pirkdami su nuolaidos kodu jūs netik gaunate nuolaidą, bet ir pirmenybę gauti raktą t.y. raktai bus pirmiausia siunčiami pirkėjams kurie panaudojo nuolaidos kodą.

SVARBU ŽINOTI:

1. Raktas, kurį gausite Jums garantuos prieigą prie visų beta savaitgalių. Pirmasis yra numatytas balandžio 20-23 d.

2. Jei įsigysite pre-purchase žaidimo versiją dabar – gausite taip vadinamą „headstart“, kuris jums leis pradėti žaidima trim dienom anksčiau nei kiti, kurie įsigijo paprastą versiją be pre-purchase programos. Tai Jums suteiks galimybę sužinoti greičiau kaip veikia gildijų sistema, o taip pat įgauti pranašumą personažo valdyme.

3. Pre-purchase Jums suteiks unikalų žaidime panaudojamą žiedą „Hero’s Band“, kuris Jūsų personažui suteiks šiuos bonusus: +2 Power, +2 Precision, +2 Toughness, +2 Vitality, +2 Condition Damage, +2 Healing, +2% Critical Damage.

Susitiksime žaidime.