Paskutines septynias savaites, drąsūs kariai keliavo į Rūką ir kovojo dėl savo pasaulio garbės ir įrodė, kad jų pasaulis, gali dominuoti WvW sezone. Penktadienį, gruodžio 6 d., 1 sezonas baigėsi ir šeši pasauliai iš Amerikos ir Europos lygų gavo apdovanojimus už savo meistriškumą.

Sveikiname Blackgate, Fort Aspenwood ir Henge of Denravi už jų pasirodymą Amerikos lygoje, o taip pat Vizunah Square, Desolation ir Drakkar Lake su jų pergalėmis Eropos lygose! Jūs galėsite atskirti čempionus, kurie padėjo šiems pasauliams, dėka trofėjinio finish‘erio su doliaku!

dcc94Gold-Finisher

Visi, kurie aktyviai dalyvavo sezone ir pabaigė meta pasiekimus Premier Season Veteran, gavo mini doliaką ir dovanų skrynią, priklausomai nuo serverio rezultatų.

Mes labai norime padėkoti visiems uždalyvavimą pirmame sezone. Naujas sezonas sugrįš kitais metais ir mes jau suplanavome naujus nuostabius, konkrečius mūšius!

O kol kas — susimatysime mūšio lauke!

3d906WvW-1

Taip pat didžiausi sveikinimai ir nuo manęs, visiems prisidėjusiems prie pergalės – [GT] The Unit būriui ir jų komanderiui Shinzuii bei visiems [GT] nariams.